Как да гледате Little League Baseball World Series Regionals на 6 август | Канал, Поток, Преглед

Още пет региона започват своите турнири в екшъна от Световните серии по бейзбол на Малката лига, включително новия Metro Region, с още няколко елиминационни игри, разположени в Югоизточните и Среднозападните регионални турнири.

• Гледайте Световните серии по бейзбол от Малката лига ESPN+

Hinsdale (IL) срещу. Лондон (Кентъки)

• По този начин: 10 сутринта ET
  • Където: Централен регионален щаб (Уайтстаун, Индиана)
  • Поток: ESPN+

Hagerstown (IN) vs. Grosse Pointe Farms (Мичиган)

• По този начин: 13:00 ET

Massapequa (NY) срещу. Томс Ривър (Ню Джърси)

• По този начин: 16:00 ET
  • Където: A. Bartlett Giamatti Little League Leadership Training Center (Бристъл, Кънектикът)

Феърфийлд (Кънектикът) срещу. Къмбърланд (Роудланд)

• По този начин: 19:00 ET

Сиукс Фолс (SD) vs. Куун Рапидс (Минесота)

Минесота беше точно в разгара на нещата в първия си мач в петък срещу Фарго (Северна Дакота). След като сдържаха преднина от 2-0 във втория ининг, Coon Rapids позволиха три ръна в четвъртия ининг и не успяха да се възползват от няколко бегачи в голмайсторска позиция, оставяйки общо шест блокирани в играта и в крайна сметка паднаха с и краен резултат 5-2. Logan Lunseth сложи край на сутрешната афера с 2-2.

Голяма драма беше, когато Сиукс Фолс се изправи срещу Уеб Сити (Мисури) в петък. При равенство в мача, Южна Дакота отбеляза, за да поведе, благодарение на хоумрън от три ръна от Евин Едуардс в края на петия, за да поведе. Въпреки това, те се отказаха от четири ръна, с два аута, следващия ининг и в крайна сметка загубиха с 5-4. Ели Харт имаше страхотен старт за Сиукс Фолс, като допусна само едно изпълнение на две попадения за 4.1 ининга.

Питсбърг (Канзас) срещу. Кеърни (Небраска)

Отборът от Канзас имаше един лош ининг, който им коства по време на откриването на турнира срещу Дейвънпорт (Айова) в петък. Въпреки че Питсбърг излезе преднина с 2-0, Айова се върна, за да изравни мача, преди да вкара шест ръна в петия ининг и в крайна сметка победи Канзас с 10-3. Гейб Браун поведе атаката на Питсбърг с чифт рънове, достигайки 2-2 в плочата.

Kearney се надява да има още нападение в събота, след като получи безуспешен удар от питчъра на Kenosha (WI) Бен Смет-Купър в петък. Те все още бяха в центъра на събитията в края на състезанието. Въпреки това, те се отказаха от осем ръна в петия по пътя си към загуба с 9-0.

Brattleboro (VT) срещу. Бангор (Мейн)

Middleborough (MA) срещу. Конкорд (NH)

Keystone (FL) срещу. Саут Райдинг (Вирджиния)

• Където: Little League Southeast Park (Warner Robins, Ga.)

След като загубиха по сърцераздирателен начин в началото на турнира, Keystone се върнаха с голяма победа в петък срещу Sylacauga (AL). Отборът от Флорида излезе от вратата с шест ръна в първия ининг и бързо поведе с 10-0 с още четири ръна във втория. Keystone продължи да го налива през следващите няколко ининга по пътя си към победа по правилото на милостта, краен резултат 17-0. Джаки Фрейзор и Лий Меламут имаха по три попадения за победата, като Меламут караше в четири ръна.

Вирджиния излиза от още един близък мач, но падна от грешната страна на нещата в петък срещу Харис Каунти (Джорджия). Въпреки че отбеляза пет попадения, South Riding успя да отбележи само един манш в състезанието, но все пак падна само с 2-1. Андрю Коулман караше в самотното бягане за Вирджиния в състезанието.

Taylors (SC) vs. Дърам (Северна Каролина)

След като загубиха в четвъртък, Северна Каролина получи драматичен удар срещу Бриджпорт (WV) в петък. Дърам изскочи напред с четири ръна в третия ининг, подчертан от хоумър с три ръна от Оуен Джоунс. Западна Вирджиния успя да откъсне водачеството и в крайна сметка се опита да изравни играта на пет в шестия ининг, изпращайки играта на екстри. След това, в долната част на седмия, Джоунс постигна втория си хоумрън за следобеда, за да донесе на Дърам победата с 6-5, запазвайки сезона им жив. В крайна сметка Джоунс кара в пет от шестте ръна на отбора.

Нападението на Тейлърс не успя да постигне нищо срещу Ноленсвил (Тенеси) в петък. Отборът от Южна Каролина имаше само четири попадения в мача. Харисън Уорд започна страхотно, като не допусна бягане в продължение на пет ининга. Въпреки това Тенеси вкара три в горната част на шестата и задържа Тейлърс на разстояние, печелейки с 3-0. Ако Южна Каролина иска да запази сезона си жив, те ще трябва да увеличат настъплението си в събота.

Огъване (OR) срещу. Бони Лейк (Вашингтон)

• По този начин: 12 ч. ET
  • Където: Стадион Ал Хаутън (Сан Бернардино, Калифорния)