Isaiah Joe вкарва 4 тройки – включително победа в играта – при победата на Sixers в лятната лига

В сънливо състезание, изпълнено с обороти, Исая Джо закова тримата, които спечелиха играта, с 25 секунди до края, за да даде Сиксърс и победа с 80-79 над Тъндър в екшън от лятната лига в четвъртък вечер.

Изглежда имаше много уморени крака на пода в Солт Лейк, но няма да има много почивка за уморените, тъй като Sixers се отправят към Вегас. Те ще се изправят срещу Раптърс в събота следобед.

Ето няколко бележки от някои от забележителните Summer Sixers:

Айзая Джо: 19 точки (4 от 6 от три), 4 борби, 4 отнети топки, 2 асистенции

Джо беше добре в състезанието от лятната лига досега, но оживя късно в това.

Той удари няколко тройки в края на първото полувреме, за да върне Sixers в играта, но в повечето случаи беше незабележим. Той наистина го раздвижи през четвъртата четвърт, когато удари големи удари и засили защитата си.

Неговите три в края на играта доведоха до победителя в играта.

Това се чувства като голям извън сезона и тренировъчен лагер за Джо в неговия трети сезон в НБА и с негарантирана сделка. Той показа потенциал като триизмерно крило, нещо, което Sixers със сигурност биха могли да използват.

Пол Рийд: 14 точки, 7 борби, 2 асистенции

Защо Пол Рийд е тук? Беше очевидно от три мача, че той е малко над почти всеки играч на пода. Виждали сме го да играе предимно на четворката, позиция, за която Док Ривърс каза, че в крайна сметка вярва, че Bball Paul е най-подходящ. Може би част от това е да го задържиш по-дълго на тази позиция.

Едно от нещата, които могат да го направят жизнеспособен на четворката, е да удря тройки, както досега в G League. Той не е взел много на ниво НБА (2 от 14), но е постигнал 43,6 процента за Делауеър. Той направи един рано в четвъртък и изглежда, че ударът му може да има малко по-малко проблеми.

Като цяло, Рийд просто продължи да прави нещата на Рийд, като беше супер активен и изглеждаше винаги около топката. Изпратете го обратно във Фили и го пригответе да подкрепи Джоел Ембийд.

Джейдън Спрингър: 11 точки (3 от 13, 5 от 7 FT), 6 борби, 3 асистенции

Както бихте очаквали от 19-годишен младеж, Спрингър е бил нагоре и надолу, за да започне лятната лига. Той започна експлозивно, отбелязвайки девет точки през първата четвърт. Неговата светкавична първа стъпка и елитен атлетизъм бяха напълно изявени, докато караше до ръба. Той успя да реализира седем наказателни удара през първото полувреме.

Спрингър беше тих през останалата част от вечерта, отбелязвайки само две точки до края.

Най-голямото нещо, което вероятно ще попречи на Спрингър да печели минути в НБА скоро, е неговият скачач. Той беше 0 за 4 от третия четвъртък, след като беше 0 за 2 във вторник. Изглежда, че Спрингър отнема много време, за да зареди удара си. Освен това изглежда малко колеблив. Защитата му продължава да изглежда готова за НБА.

Майкъл Фостър, младши: 2 точки, 4 борби, 3 блокади

Възпитаникът на G League Ignite, който спечели старта в центъра, е интересна перспектива. Той показа своя атлетизъм и инстинкт за блокиране на удари през първото полувреме.

Фостър изглежда страхотно суров, но има интригуващи инструменти. Той изглежда като достоен кандидат, който да се опита да привлече за място в Сините палта – може би дори двупосочно място предвид борбите на един от играчите по-долу.

Тревелин Куин: 2 точки, 8 борби, 3 асистенции, 2 отнети топки

След впечатляващ дебют, Queen изглежда така и не намери опората си в четвъртък. Също така подписал негарантирана сделка, MVP на G League е изправен пред тежка битка за влизане в списъка на Sixers. Той показа известна способност за плеймейкър и играе с висока моторика, но се бореше с вземането на решения (и може би с умората) срещу OKC, извършвайки четири оборота.

Джулиан Шампани: 4 точки (2 от 5), 3 борби, 2 асистенции

Знам, че е само лятна лига, но изглежда справедливо да сме малко загрижени за шампанското. Отборът подписа с недрафтирания новобранец от St. Джон към двустранен договор. Неговата стрелба от 6 фута 8 вероятно беше най-интригуващото му умение, но той се бори много в това си качество. Той беше 0 за 2 от разстояние в четвъртък, след като беше 0 за 6 в сряда. Той е 0 за 10 от три в играта на лятната лига като цяло.